Setlist publishing: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 21: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
| Glasgow Tango, UK || http://www.tangoglasgow.org.uk/playlists/SamplePlaylists.html | | Glasgow Tango, UK || http://www.tangoglasgow.org.uk/playlists/SamplePlaylists.html | ||
|- | |||
| Homer Ladas | |||
| http://theorganictangoschool.org/Resources/Pictures/CELLspace%20Feb_15_2012.pdf , archive [http://img15.imageshack.us/img15/2841/regionssn.png p1] [http://img42.imageshack.us/img42/6411/regionqt.png p2] | |||
|} | |} | ||
==Radio sets== | ==Radio sets== |
Revision as of 2013-04-03T00:09:31
Milonga sets
Radio sets
http://jantango.wordpress.com/2013/02/26/cumbre-de-tango-7/ |