Setlist publishing: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
(re-insert jantango) |
||
Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
| Glasgow Tango, UK || http://www.tangoglasgow.org.uk/playlists/SamplePlaylists.html | | Glasgow Tango, UK || http://www.tangoglasgow.org.uk/playlists/SamplePlaylists.html | ||
|- | |||
| | |||
| http://jantango.wordpress.com/2013/02/26/cumbre-de-tango-7/ | |||
|} | |} |
Revision as of 2013-03-30T20:22:00