Setlist publishing: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
| || http://www.learningtango.com/BerkoTango.html | | || http://www.learningtango.com/BerkoTango.html | ||
|- | |||
| || https://sites.google.com/site/stuff4melikeytango/Home/another-april-alternative-tango-playlist | |||
|} | |} |
Revision as of 2010-05-13T11:45:28
shortlink: http://playlists.tango.info