Music groups from Berlin: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 6: | Line 6: | ||
| [[Quinteto Angel]] | | [[Quinteto Angel]] | ||
| [[Quinteto Angel#Work performed|44]] | | [[Quinteto Angel#Work performed|44]] | ||
|- | |||
| [[Azuliebe]] | |||
| [[Azuliebe#Work performed|25]] | |||
|- | |- | ||
| [[Orquesta Tipica Sabor A Tango]] | | [[Orquesta Tipica Sabor A Tango]] |