Comme il faut shoes: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 33: | Line 33: | ||
|http://www.tangosingapore.com/go/store.php | |http://www.tangosingapore.com/go/store.php | ||
|- | |- | ||
|US- | |US-CA | ||
|[[ | |[[Los Angeles]] | ||
| | | | ||
|http://www. | |http://www.estrellatangoshoes.com/ | ||
|- | |- | ||
|US-DC | |US-DC | ||
Line 42: | Line 42: | ||
| | | | ||
|http://julia-bella.com | |http://julia-bella.com | ||
|- | |||
|US-TX | |||
|[[Austin]] | |||
| | |||
|http://www.malevashoes.com | |||
|} | |} | ||
==videos== | ==videos== | ||
*http://www.youtube.com/watch?v=0dL5rRDmOYc (by http://youtube.com/user/juliabella) | *http://www.youtube.com/watch?v=0dL5rRDmOYc (by http://youtube.com/user/juliabella) |
Revision as of 2007-06-19T13:51:32
shoes
CA | Toronto | http://www.rhythmandmotion.ca/Commeilfaut.html | |
CA | Toronto | http://debirahdesigns.com/ | |
DE | Berlin | especiales | http://especiales.de |
GB | London | http://www.commeilfautlondon.com/ | |
HK | Hong Kong | http://www.primavera.com.hk/ | |
SG | Singapore | http://www.tangosingapore.com/go/store.php | |
US-CA | Los Angeles | http://www.estrellatangoshoes.com/ | |
US-DC | Washington DC | http://julia-bella.com | |
US-TX | Austin | http://www.malevashoes.com |