Tangoloft: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| | {| | ||
|- | |||
|[[CA]] | |||
|[[Toronto]] | |||
|Tangoloft Toronto | |||
|[[gmap Tangoloft Toronto]] | |||
|http://tangoloft.ca | |||
|- | |- | ||
|[[DE]] | |[[DE]] | ||
|[[Berlin]] | |[[Berlin]] | ||
|Tangoloft Berlin | |Tangoloft Berlin | ||
| | |||
|http://tangoloft-berlin.de | |http://tangoloft-berlin.de | ||
| | | | ||
Line 9: | Line 16: | ||
|[[DE]] | |[[DE]] | ||
|[[Stuttgart]] | |[[Stuttgart]] | ||
| | |||
| | | | ||
|http://tangostuttgart.de | |http://tangostuttgart.de | ||
|} | |} |
Revision as of 2007-06-19T12:12:19
CA | Toronto | Tangoloft Toronto | gmap Tangoloft Toronto | http://tangoloft.ca | |
DE | Berlin | Tangoloft Berlin | http://tangoloft-berlin.de | ||
DE | Stuttgart | http://tangostuttgart.de |